Aktualności TurfMaker EuroTeam


Od 1.02.2015 specjalne promocje na hydrosiewniki Turfmaker 325 po szczegóły dzwoń na 785 557 555 lub pisz marek.kuta@elektromeks.eu Nowe ceny maszyn i materiałów już dostępne w zakładce Centrum Informacji / do pobrania

Od 1.04.2015 r uruchamiamy szkolenia z hydrosiewu i obsługi hydrosiewników Turfmaker, oraz obsługi miniładowarek PIXY na terenie naszej nowej siedziby Elektromeks ul. Partyzantów 7 08-530 Dęblin Dostępne będzie pole testowe i zajęcia praktyczne oraz szkolenia teoretyczne.

ZAPRASZAMY zgłoszenia proszę przesyłać na marek.kuta@elektromeks.eu

Szkolenia są darmowe!!!


Zapraszamy do zakładki CENTRUM INFORMACJI tam w odnośniku PLIKI DO POBRANIA można ściągnąć cennik Turfmaker 2013, oraz cennik materiałów do hydrosiewu. Posiadamy najszerszą ofertę materiałów w Polsce od maja 2012 pojawiło się wiele nowości w bardzo dobrych cenach.

- Mulcz drewniany POL (opakowania 15 kg. wilgotność 4% jego wydajność jest większa od mulczu papierowego o 30-35 % to najlepszy produkt na panujące upały !!!)

- Mulcz drewniany Zielony USA (opakowania 22,68 kg wysokiej jakości mulcz drewniany w kolorze bardzo intensywnej zieleni - można mieszać z polskim w stosunku 2/1 nie tracąc na kolorze)

- Mulcz drewniany BFM Zielony USA (opakowanie 22,68 jest to najwyższej jakości mieszanka do Hydrosiewu zawiera mulcz drewniany zielony, klej, agrożel, składnik sieciujący, nawóz - do umacniania skarp w najcięższych warunkach, jest po prostu matą antyerozyjną)

- Mulcz papierowy z AGROŻELEM (czysta rozwłókniona celuloza z dodatkiem agrożelu porawiającego utrzymanie wilgotności) do hydrosiewu, oraz zaprawianiu korzeni roślin w czasie sadzenia w cenie 1,80 kg (agrożel gratis !!!)

- Środek nawozowy do hydrosiewu (jest to mieszanka bardzo wielu składników użyźniająca pulpę hydrosiewu, może służyć również do zaprawiania dołków roślin sadzonych - bardzo bogata w składniki nawozowe, odżywcze etc. ) skład: nawozy NKP celuloza, agrożel, łuski orzechów, biostymulanty, torf, i inne.

- Substrat torfowy z nawozem  (opakowania 30kg. wypełniacz mieszanek w najniższej na rynku cenie 1,40 zł/kg )

- Bioaktywator ( kwasy humusowe i fulwowe, efektywne mikroorganizmy, azotobakter, etc.)

- Dodatek BFM (polimery sieciujące, stabilizujące i zapobiegające wypłukaniu powierzchni skarp, wzmocnione dodatkowo sztucznymi włóknami poprawiającymi mechaniczną wytrzymałość mieszanki)

 

Wszystkim naszym Klientom i osobom zainteresownym od 04.2012r. będziemy raz w tygodniu wysyłać Newslatter zawierający nowości w branży, terminy szkoleń, promocje, zdjęcia i filmy o hydrosiewie, hydrohumusowaniu, rekultywacji i kontroli erozji. Zapisz się już dziś - wyślij maila na marek.kuta@elektromeks.eu w temacie wpisz newslatter.       

 Sprzedajemy najlepsze hydrosiewniki za najlepszą cenę i potrafimy to udowodnić !!!

Dla kupujących po raz pierwszy

Specjalna Oferta dla Firm poszukujących właściwych maszyn do Hydrosiewu Trawy - WYPOŻYCZ WYPRÓBUJ KUP !!!

HYDROSIEW ZA 1,20 m2!!! Od 03.2012 r. uruchamiamy nową usługę Wypożyczenie Hydrosiewnika wraz z materiałami w cenie 1,20 zł za 1 m2
w celu uzyskania szczegółów oferty zadzwoń lub napisz.
kom. 785 557 555 lub marek.kuta@elektromeks.eu

Rozeznaj się na rynku maszyn do hydrosiewu i do hydrohumusowania zanim wydasz dziesiątki tysięcy złotych. Dobra maszyna do hydrosiewu jest w stanie szybko wymieszać i zastosować dowolny rodzaj zarówno gęstej, jak i rzadkiej mieszanki do pokrywania gleby. Bardzo gęste mieszanki są często niezbędne podczas stabilizacji skarp i zabezpieczenia ich przed erozją. Zazwyczaj skarpy wzdłuż autostrady należy pokryć właśnie taką gęstą mieszanką. W przypadku architektury zieleni i wykonywania murawy najlepszym wyborem są dobrej jakości maszyny do hydrohumusowania.

Nie daj się zwieść pozorom, że większy zbiornik i silnik jest odpowiedzią na Twoje potrzeby. Maszyna do recyrkulacji, albo z mieszaniem strumieniowym nie są w stanie dobrze wymieszać nawet niezbyt gęstych zawiesin ograniczając mulczowanie do projektów niskobudżetowych. Nie istnieje zamiennik dla maszyny zaprojektowanej do wydajnego mieszania i pompowania mulczu w odpowiednim tempie. Zakup taniej maszyny do hydrosiewu może okazać się katastrofalnym błędem przedsiębiorcy zamierzającego wkroczyć na rynek hydrosiewu wysokiej jakości , w przypadku architektury zieleni, a także kontroli erozji.

Funkcje i różnice w projekcie maszyny TurfMaker, które zwiększają wydajność

POPROŚ O DEMONSTRACJĘ MOŻLIWOŚCI TURFAMAKER’A

porównaj z konkurencją. Będziesz pod wrażeniem prostoty konstrukcji, łatwości obsługi i zwiększonej wydajności.

MOCNE MIESZANIE MECHANICZNE Z BEZPOŚREDNIM NAPĘDEM

Załaduj i mieszaj najgęstsze zawiesiny drzewne w mgnieniu oka. Nie tracisz czasu na odwracanie mieszalnika w celu całkowitego wymieszania.

OPATENTOWANA ROTACYJNA POMPA ZĘBATA

jest w stanie pompować gęste zawiesiny przez długie węże bez strat ciśnienia na wylocie. TurfMaker® jest IDEALNĄ maszyną do pompowania przy użyciu węża o długości 150m pod górę.
Pompa ma niespotykane możliwości samozasysania - jest w stanie zassać wodę z każdego miejsca z bardzo dużą szybkością.

ŁATWE W OBSŁUDZE NISKO-PROFILOWE PLATFORMY DO ŁADOWANIA

Ten projekt zmniejsza wysiłek użytkownika podczas podnoszenia ciężkich worków z mulczem na wysokie platformy załadowcze.

SYSTEM SPŁUKIWANIA ŚWIEŻĄ WODĄ

Ten system pompuje świeżą wodę w wężu wypychając ciężki mulcz na wylocie. Wąż zostaje całkowicie opróżniony, co powoduje, że staje się lekki ułatwiając w ten sposób jego przenoszenie i przechowywanie.

PODWÓJ WYDAJNOŚĆ MASZYNY

TurfMaker® może zostać napełniony z pomocniczego zbiornika na wodę, co pozwala podwoić, a nawet potroić wydajność dzięki uniknięciu dodatkowych przejazdów do źródła wody. Jest to szczególnie istotne, gdy źródło wody nie znajduje się w pobliżu. Jeżeli węże ogrodowe są jedynym źródłem wody w okolicy, zbiornik pomocniczy może być dzięki nim napełniany podczas zraszania.

KONTROLA CIŚNIENIA W WĘŻU

Kontrola ciśnienia pompowania jest niezależna od prędkości silnika i prędkości mieszalnika. Pozwala to użytkownikowi po drugiej stronie stumetrowego węża na precyzyjne zraszanie rabat przy niskim ciśnieniu, lub natryskiwanie zawiesiny mulczu na odległość 30 metrów przy wysokim ciśnieniu.

PROSTOTA PROJEKTU

Nie ma żadnych sprzęgieł, czy systemów hydraulicznych, które mogłyby zawieść – tylko naprężone pasy klinowe, które działają jak większość kosiarek ciągnikowych. Pompa i mieszalnik są kontrolowane niezależnie od siebie.

SPRÓBUJ – BĘDZIESZ POD WRAŻENIEM

prawie zawsze, gdy doświadczony, lub nowy użytkownik korzysta z TurfMaker® to jest on pod wrażeniem, a często nawet jest zdumiony tym, jak taka prosta maszyna może tak doskonale działać. DO TEGO kosztuje nie więcej, a w niektórych przypadkach znacznie mniej, niż inne podobne maszyny.

Tagi: hydrosiew, hydrohumusowanie, maszyna do hydrosiewu, hydrosiewnik, hydrosiewniki, hydrosiew, hydrohumus hydrożel trawa trawa z rolki  hydrosiew na skarpach trawa na skarpach rekultywacja rekultywacja hałd mulcz drzewny mulcz celulozowy nawóz trawnik trawa hydrosiew wydosiewnikhydrosiew pl hydrosiew cena cennik hydrosiewników hydrosiew google hydrosiew pylenie